Start Kadra
Kadra i kompetencje organizacyjne PDF Drukuj Email

OSI Edukacja przywiązuje szczególną wagę do organizacji procesu dydaktycznego w sposób skuteczny, gwarantujący zakładane cele metodyczne projektu oraz efektywny kosztowo.

Dotychczasowe projekty szkoleniowe pozwoliły firmie zbudować sieć partnerów w całej Polsce.

Pozwala to realizować projekty szkoleniowe bez ograniczeń geograficznych - jak najbliżej szkolonych osób. Projekty zarządzane przez firmę obejmowały po kilka tysięcy osób i były realizowane na wysokim poziomie organizacyjnym.

Kompetencje pedagogiczne

Wysokie kompetencje pedagogiczne OSI Edukacja uzyskała prowadząc szkolenia przygotowujące nauczycieli do nauczania informatyki (merytorycznie i metodycznie). Zajęcia prowadzą wysokokwalifikowani dydaktycy.

Celem OSI Edukacja jest wykształcenie u słuchaczy umiejętności czynnego posługiwania się komputerem w codziennej pracy. Oznacza to, że w prowadzonych przez nas zajęciach dominują zajęcia praktyczne, przykłady i samodzielna praca uczestników kursów.

Kadra nasza jest szczególnie przygotowana do uczenia pracowników instytucji i przedsiębiorstw wprowadzających nowoczesną technologię informatyczną.

Wykładowcami OSI Edukacja są doświadczeni nauczyciele - osoby, które znajomość informatyki łączą z praktyką pedagogiczną, stale podnoszą swoje kwalifikacje i stosują w nauczaniu nowoczesne metody i środki dydaktyczne. Przyświeca im zasada: Nie tylko uczyć ale nauczyć.