Start Szkolenia Projekty Projekt - "Pracownie komputerowe dla szkół" w 2006 roku
Projekt - "Pracownie komputerowe dla szkół" w 2006 roku PDF Drukuj Email

Ministerstwo Edukacji Narodowej zakończyło wyposażenie szkół w komputery w ramach projektu Pracownie komputerowe dla szkół w 2006 roku współfinansowanego przez Unię Europejską.

Przygotowanie nauczycieli
Jednym z koniecznych warunków otrzymania pracowni komputerowej w ramach projektu było przeszkolenie odpowiedniej liczby nauczycieli z danej szkoły na kursach specjalistycznych. Celem tych obligatoryjnych szkoleń było przygotowanie nauczycieli oraz dyrektora szkoły do najlepszego wykorzystania pracowni w szkole.

• Lista wymaganych szkoleń dla szkół podstawowych
  • Lista wymaganych szkoleń dla gimnazjów
  • Lista wymaganych szkoleń dla szkół ponadgimnazjalnych
  • Lista wymaganych szkoleń dla szkół policealnych

Szkoły mogły wybrać ośrodek szkoleniowy spośród akredytowanych przez MEN.
Należało zwrócić uwagę, czy wybrany ośrodek ma akredytacje na wszystkie typy wymaganych kursów.

Firmy OSI Edukacja, Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej - OFEK oraz Vulcan utworzyły Konsorcjum Polskich Firm Szkoleniowych, którego usługi Państwu proponujemy. Dzięki naszym wspólnym kompetencjom i doświadczeniom liczonym w setkach tysięcy przeszkolonych nauczycieli możecie Państwo być pewni wysokiej jakości szkoleń.

Szkolenia oferowane przez Konsorcjum spełniają wymogi postawione przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, uczestnicy szkoleń otrzymuja dyplom akredytowanej placówki doskonalenia nauczycieli (zajrzyj: decyzja nr 47 z dnia 14 czerwca 2004.)

Organizacja szkoleń
Szkolenie prowadzone są w formie 24 godzinnych (w przypadku szkoleń M) oraz 40 godzinnych warsztatów (w przypadku pozostałych szkoleń) realizowanych z zastosowaniem bogatego zestawu metod aktywizujących uczestników do twórczej pracy zgodnie z wytyczną nauczania przez działanie.

Program dodatkowych korzysci dla szkół OSI Edukacja

puzzle

Blisko szkoły taniej
OSI Edukacja oszczędza pieniądze szkół realizując większość szkoleń w powiatach, w których mieszkają nauczyciele.

Nauczyciele szkolą nauczycieli
Kadra OSI Edukacja składa się z nauczycieli i ludzi mocno związanych z oświatą. Dlatego szkolenia są skuteczne i cenne dla szkoły.

Wiecej za mniej
Dzięki naszej współpracy z partnerami, szkoły uzyskają za darmo dodatkowe oprogramowanie

50% bonifikaty na abonament obejmujący pierwszy rok użytkowania pakietu programów Organizacja Optivum oraz prawo bezpłatnego korzystania przez 3 miesiące z serwisu internetowego Prawo Optivum.

Szkoły otrzymują bezpłatnie płyty CD-ROM z przykładowymi lekcjami multimedialnymi i scenariuszami lekcji z najważniejszych przedmiotów w szkole podstawowej i gimnazjum.

Ustawiczne uczenie
Szkolenie e-learning i dostęp do platformy nauczania umożliwia dalszy rozwój nauczycieli i korzystanie nawet po szkoleniu z wiedzy trenerów i społeczności nauczycieli z całej Polski.

Pomoc w procedurze odbioru pracowni
Wspomagamy proces odbioru pracowni naszym doświadczeniem i sprawdzonymi procedurami.

Wiarygodny partner
50 tysięcy przeszkolonych nauczycieli i 9 lat współpracy z MEN - nic nie zastąpi takiego doświadczenia oraz wiele innych korzyści.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami. Na wszelkie pytania dotyczące szkoleń w tym projekcie odpowie:
Wiera Wydziałkiewicz
Tel. (81) 888 55 22
kom. 603 530 630

oraz przedstawiciele regionalni. Zgłoszenia przyjmuje centrum organizacyjne projektu:

OSI Edukacja
ul. Ostrobramska 101