Start Szkolenia Projekty Projekt - "Kursy doskonalące dla nauczycieli w zakresie ICT" w 2007 roku
Projekt - "Kursy doskonalące dla nauczycieli w zakresie ICT" w 2007 roku PDF Drukuj Email

Konsorcjum Polskich Firm Szkoleniowych - największy w Polsce dostawca szkoleń informatycznych dla nauczycieli - w składzie:

•  Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej,
  •  OSI CompuTrain SA,
  •  Vulcan Sp. z o.o.,
  •  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu,

rozpoczyna przygotowania do realizacji II edycji szkoleń informatycznych "Kursy doskonalšce dla nauczycieli w zakresie ICT" - współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa, a zleconemu do realizacji naszemu Konsorcjum przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Szkolenia są przeznaczone dla nauczycieli szkół i placówek oświatowych na terenie całego kraju oraz są nieodpłatne dla uczestników.

Więcej informacji na stronie www.kpfs.pl